Garancia najnižšej ceny

Ohybný kameň FLEXI-SLATE na fasádach a v interiéroch

 Najčastejšie kladené otázky ľudí, ktorí majú záujem o ohybný kameň - "Kde môžem použiť ohybný kameň?" Naša odpoveď - "Rozsah pôsobnosti je obmedzený len vašou fantáziou!"

Vlastnosti materiálu sú vhodné na miesta vystavené nepriaznivým poveternostným vplyvom. Môžete ozdobiť všetky interiérové a exteriérové prvky:
- Vnútorné aj vonkajšie stĺpy;
- Krby, schodiská;
- "zimné záhrady", kúpeľne, bazény (nie do bazéna);
- Exkluzívne osvetlenie;
- Fasády a nábytok.

 

   Kameň Flexi-Slate má nízku absorpciu vody, preto ho môžete pokojne použiť pri výzdobe sauny, bazéna a kúpeľne.
   Po všetkých stránkach, čo sa týka kvality, je ohybný kameň schopný nahradiť ten prírodný. Vydrží teplotu až do +650 °C. Neuvoľňuje žiadne škodlivé látky, čo znamená, že je ideálny pre obloženie krbu alebo sauny!


   Vzhľadom na to, že je prírodný ohybný kameň tenký, je ľahko ohýbateľný, takže jeho použitie je obmedzené len vašou fantáziou. Ľahký kamenný obklad možno použiť tam, kde nie je možné použiť klasický prírodný kameň kvôli jeho váhe. Prírodný kameň je vysoko cenený pre svoju dlhú životnosť, ekologickú bezchybnosť. Jedinečnosť a originalita každého listu z prírodnej kamennej bridlice. Oceníte bohatstvo textúr a jedinečnú krásu. Svojím vzhľadom nenechá ľahostajných aj tých najnáročnejších zákazníkov. Naše produkty poskytujú architektom a projektantom úplne nové možnosti dizajnu.  Flexi-Slate môže byť použité pri výzdobe kúpeľní, sauny, fontány, bazéna – materiál sa nebojí priameho zásahu vody na povrchu. Materiál znesie náhle zmeny teploty. Pri zahriatí nevznikajú žiadne škodlivé látky, čo ocenia hlavne tí, ktorí sa kameňom rozhodli obložiť krb.   Unikátna kombinácia vlastností materiálov mu dal tento zaujímavý titul a otvoril obrovský priestor pre kreativitu a fantáziu. Okrem stien a podlahy, ohybný kameň sa ľahko montuje na stĺpy, dvere, oblúky, ozdobí umelé jaskyne, simuluje prirodzenú monolitickú dosku. Obkladu Flexi-Slate podľahnú všetky geometrické tvary!   Ohybný kameň má všetky funkcie, ktoré moderný človek hľadá pri voľbe materiálu na konečné práce pre svoj domov – tento materiál je ekologický, prírodný, je schopný "dýchať", estetický – má jedinečnú prírodnú štruktúru a vzhľad skladajúci sa z desiatok farieb, čo umožňuje vytvoriť jedinečnú atmosféru pohodlia.


Ohybný kameň TERAKOTA


Nemenej dôležité sú fyzikálne a mechanické vlastnosti, ktoré vám uľahčia prácu pri montáži obkladu a nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti. Tento materiál vám umožní ho používať pri výzdobe takmer všetkých kamenných architektonických prvkov, budov a interiérov, ako na vnútorné, tak aj na vonkajšie dokončovacie práce.
Vlastnosti, ako je flexibilita, nízka hmotnosť, kompaktné rozmery (hrúbka len 1,5 až 2,5 mm), jednoduché ovládanie, mrazuvzdornosť, odolnosť, Flexi-Slate tiež odpudzuje nečistoty a vodu.  Rozsah použitia ohybného kameňa je veľmi široký. Flexi-Slate sa prejavuje rovnako dobre ako na vonkajšej, tak aj pri vnútornej dekorácii. Môžu byť obložené fasády, tehlové steny, možno použiť v miestnostiach s vysokou vlhkosťou (sauny, bazény), ozdobiť silne zakrivené plochy (stĺpy, oblúky, schody), v nábytkárskom priemysle, terénne úpravy, atď.

 

My status