Garancia najnižšej ceny

Umelý kameň v interiéroch

   Možnosti dizajnu, ktoré dáva umelý kameň, nemôže poskytnúť žiadny iný dekoračný materiál. Jeho všestrannosť môže len prekvapiť.


    Kameň môže byť použitý v interiéri každej miestnosti a bez akýchkoľvek výnimiek. Môže to byť obývacia izba, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, WC, atď. Pozrite sa, ako vyzerá umelý kameň v interiéri rôznych objektov na fotografii:

 


Umelý kameň Marmaris

 


Umelý kameň Shale

 

  Napríklad výklenky obložené umelým kameňom, samostatne visiace police na kamennej stene budú výborným riešením pre dekorácie spálne, predsiene alebo obývacej izby. Ako časť interiéru môže byť dobre osvetlené miesto pre uloženie, napríklad, rôznych ocenení, diplomov či certifikátov. Môžete tam tiež umiestniť suveníry, kvety alebo zbierku CDeček.

 


Umelý kameň Carolina


   Ak chcete mať umelý kameň v interiéri, napr. v obývacej izbe, je samozrejmosťou obložiť ním krb. Je veľmi ťažké prísť na lepšie kombinácie než krb a kameň. Obklady sú odolné voči vysokým teplotám. Preto ich môžete lepiť ako na krbové kachle, tak aj okolo nich.

 


Umelý kameň Romano Classico

 

   V prípade, že krb nemáte, môžete sa zamerať napríklad na stenu kde máte inštalovanú televíziu. Obložením časti, alebo celej steny za televízorom, zviditeľníte obrazovku, ktorá prestáva byť v tú chvíľu kusom nábytku a stáva sa dekoratívnym prvkom Vášho bytu.

 


Umelý kameň Montana


   Ak nemáte problémy s nedostatkom miesta, je skvelý spôsob ako využiť voľný priestor obložením stĺpov, rohov miestnosti, alebo komínov.
Umelý kameň sa dokonale hodí na tento účel. Dá nový vzhľad a plnú veľkosť týmto masívnym konštrukciám Vášho obydlia. Môžete tým ohromiť ako seba samého, tak aj svojich kamarátov a známych.

 


Umelý kameň Antalya

 

   Nezáleží na tom, či máte veľký alebo malý priestor k realizácii svojho sna, ale na tom, či si ho splníte.
Umelý kameň Vám s tým pomôže. Je to skvelý spôsob, ako využiť voľný priestor. Môžete obložiť voľne stojaci stĺp, ale tiež aj výklenok, roh miestnosti, alebo komín. Tento materiál sa jedinečne hodí pre zadanú úlohu. Zaistí dokonalý vzhľad, majestátnosť a plnú veľkosť týchto priestorov:

 


Umelý kameň Shale biely

 

 

Odporúčame sa pozrieť tiež na inšpirácie:

Umelé tehlové obklady v interiéroch
Ohybný kameň FLEXI-SLATE v interiéroch
 

 

 

My status