Garancia najnižšej ceny

Umelé tehlové obklady na fasádach

 

  Použitím tehlových obkladov na fasády sa otvárajú široké možnosti pri konečnej úprave stavby. Tento stavebný materiál neplní len estetickú funkciu, ale dáva stavbe aj dodatočnú ochranu proti vonkajším vplyvom, ako sú zmeny teploty, zrážky, poveternostné vplyvy, atď.

 


Umelý kameň California
 


Umelý kameň California

 

   Stavba pri ktorej bola použitá jednoduchá tehla nevyzerá moc esteticky. Jednou z možností je použitie lícovej tehly (tzv.lícovky). Tu docielite naozaj originálneho vzhľadu, ale budete musieť siahnuť hlbšie do vrecka. A tu nastáva okamih pre použitie tehlových obkladov. Je to najlepšia voľba pre to, aby ste dosiahli požadovaného vzhľadu za rozumné finančné prostriedky.

 


Umelý kameň HAND BRICK červený

 


Umelý kameň HAND BRICK červený

 

 

   Umelé tehlové obklady sú tenšie a ľahšie na rozdiel od obyčajnej tehly. Takýto povrchový materiál sa nijako nelíši vzhľadom od lícových tehál a pri tom nezaťažuje stavebnú konštrukciu s nadváhou. Týmto materiálom možno oblepiť fasádu akejkoľvek stavby, nech je to drevo, alebo betónový dom.

 


Umelý kameň HAND BRICK červený

 

    Moderná dekoratívna tehla môže mať akúkoľvek farbu a umožní Vám vytvoriť úplne nový dizajn. Dokáže zmeniť vzhľad i starého dreveného domu.
Výhodou umelých tehlových pásikov je nízka hmotnosť. Preto nezaťaží svojou váhou fasádu a nie je potreba posilňovať a opravovať staré konštrukcie, ktoré hodláte oblepiť.

 


Umelý kameň Old Brick
 

Odporúčame sa pozrieť tiež na inšpirácie:

 

Umelý kameň na fasádach
Ohybný kameň FLEXI-SLATE na fasádach
 

 

 

My status